تحلیل آماری | انجام فصل چهارم پایان نامه | انجام تحلیل آماری پایان نامه به صورت فوری فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

تحلیل آماری

تحلیل آماری | شيوه کار ما:ابتدا تحليل آماري اوليه  با اس پي اس اس را دريافت و پس از رضايت و تاييد، حق الزحمه را پرداخت نماييد (داراي گواهي صلاحيت از مرکز آمار ايران هستيم. مشاهده گواهي).

امروزه اساتيد اذعان دارند که برای انجام يک تحقيق علمي معتبر و به سرانجام رساندن پايان نامه (در مقطع کارشناسي ارشد يا دکتري) نمي توان انتظار داشت که محقق و يا دانشجو (با گذراندن ۴  يا ۸ واحد درسي آمار) به تمامي روشهاي پيچيده آماري تسلط داشته باشد و  خود به تنهايي بتواند با انواع نرم افزارهاي آماري کار کرده، داده هاي آماري را تجزيه و تحليل، و فرضيات تحقيق را آزمون نمايد (کارهاي آماري فصل چهار پايان نامه را  به انجام برساند)، و لازم است از دانش تخصصي و تجربه کارشناسان آمار و از مشاوره و راهنمايي آنان بهره ببرد.

تحلیل آماری

اما بايد دانست انجام تحليل آماري و خروجي گرفتن از نرم افزارهاي آماري توسط افرادي که در رشته آمار فارغ التحصيل نشده و فقط شيوه کار با چند منوي نرم افزار  (spss) را مي دانند، به اعتبار علمي پايان نامه و پروژه آماري – تحقيقاتي شما خدشه وارد خواهد نمود و با توجه به دامنه بسيار وسيع کاربرد روشها و آزمونهاي آماري لازم است تحليلگر داده هاي آماري از تجربه و تخصص لازم را در اين زمينه برخوردار باشد.

ما  آماده ايم تا در اسرع وقت و با قيمت مناسب، با در اختيار داشتن تخصص و تجربه كافي، مشاوره و تحليل آماري تحقيقات علمي  و پروژه هاي پژوهشگران محترم و پايان نامه ها و پروژه هاي دانشجويي و همچنين پردازش آماري داده ها و تجزيه و تحليل آماري پرسشنامه ها و اطلاعات حاصل از آزمايشات علمي را ، با استفاده از انواع نرم افزارهاي آماري به  انجام برسانيم (مشاوره و تحليل فصل ۴ پايان نامه) و در انجام اين کار تجربه ۱۲ ساله همراه ماست . نمونه كارهاي انجام شده به خوبي گوياي تجربه ماست (به بخش ”پروژه هاي آماري قبل“ در اين سايت مشاوره آماري مراجعه نماييد).

تحلیل آماری

پژوهش گران برای حل مسائل مورد توجه خود و در فرآیند پژوهش خویش از روش های گوناگونی استفاده مینمایند.گوناگونی این روش ها به لحاظ زمینه علمی،هدف پژوهشگر و نوع مسائل مورد پژوهش می باشد.تفاوت آشکاری بین دو روش گسترده گرد آوری داده ها در پژوهش وجود دارد.

تحلیل آماری پایان نامه و پروژه هاي آماري

روش پژوهش کمی شامل گرد آوری داده ها علمی به صورت سیستماتیک، معمولاً تحت شرایطی که بتوان کنترل قابل ملاحضه ای بر متغیرها اعمال نمود و تحلیل دادها را به روش های آماری انجام داد صورت می پذیرد. در حالی که پژوهش کیفی میتواند به صورت سیستماتیک،داده های علمی را گرد آوری کند، ولی حداقل کنترل را برمتغیرها خواهد داشت.

انتخاب روش مناسب در پژوهش، تا حدودی به علایق شخصی پژوهش گر،فلسفه او وهمچنین تا حد زیادی به طبیعت پژوهش وابسته است(پولیت وهنگلــر،۱۸).در برخی پژوهش ها ضروری است که متغیر ها با معیار های دقیق کمی اندازه گیری شوند.بنابراین،تمایلفزاینده ای در راستای پژوهش های کمی وجود دارد.ذکراین واقعیت در اینجا اجتناب ناپذیر است که پژوهش کمی و اندازه گیری دقیق متغیر ها در تمام شرایط وجود ندارد و پژوهشگران ناچارند از روش های پژوهشی کیفی استفاده نمایند.

پژوهش کمی بیشتر بر استدلال قیاسی، قوانین منطقـی و ویژگی های قابل اندازه گیری تجربیات انسان تکیه دارد(پولیت و هنگلــر،۱۹).

به طور کلی،پژوهش کمی که راهکاری کمی می پیماید، شامل موارد زیراست:

۱٫برتعداد نسبتاً معدودی ازمفاهیم خاص تمرکز دارد.

۲٫با ایده های از پیش پنداشت درباره این که تا چه حـد و چگونه مفاهیم با هم مربوط هستند،شروع می شود.

۳٫دستورالعمل های ساختار یافته و ابزار رسمی برای گرد آوری داده ها به کار برده می شود.

۴٫گرآوری داده ها تحت شرایط کنترل شده صورت می پذیرد.

۵٫گردآوری و تحلیل داده ها بر عینیت تکیه دارد.

۶٫تحلیل داده های عددی از طریق شیوه های آماری صورت میپذیرد(پولیت و هنگلــر،۲۱).

شایان ذکر است که پژوهش های کمی مانند پژوهش های کیفی و طبعاً با درجات متفاوت دارای نکات قوت و ضعف خاص خود می باشند.

معمولاً تحلیل داده ها در پژوهش کمی با مقوله هایی شامل سطح اندازه گیری ، آمار توصیفی ، آمار استنباطی، و تحلیل آماری چند متغیره سرو کار دارد که در جای خود تا آنجا که در گستره این کتاب بگنجد،شرح داده خواهد شد.

ثبت سفارش استفاده از خدمات:

تحلیل آماری | قیمت تحلیل آماری | انجام تحلیل آماری پایان نامه | هزینه تحلیل آماری پایان نامه | انجام تحلیل آماری پایان نامه مدیریت